Kolagen Naturalny

Centrum Kolagenu Kalisz

Kolagen Platinum

Kolagen Platinum, to kosmetyk z naturalnym kolagenem, zapewniający młody i świeży wygląd.

Produkt ten, zaleca się osobom w różnym wieku, borykającym się z uciążliwymi, dermatologicznymi problemami skóry. Kolagen Platinum zawiera składniki wspomagające odbudowę włókien kolagenowych, dlatego może być stosowany w walce z wieloma dolegliwościami.

Przede wszystkim, kosmetyk Kolagen Platinum pozytywnie wpływa na redukcję zmarszczek, a po dłuższym stosowaniu – zapobiega nawet ich powstawaniu. Skóra z czasem staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Jest to szybki i łatwy sposób na poprawę swojego wyglądu oraz samopoczucia – bez operacji plastycznych i bolesnych zastrzyków.

 Kuracja Kolagenem Platinum przynosi też pozytywne efekty w przypadku zmian trądzikowych, wywołanych np. zmianami hormonalnymi. Polecana jest osobom cierpiącym na trądzik pospolity, trądzik różowaty, pękanie naczynek – przez co tworzą się nieestetyczne „pajączki” oraz w walce z nadmiernymi rumieńcami. Doskonale radzi sobie też z plamami, powstającymi na skutek działania promieni słonecznych i upływu czasu, z przebarwieniami i piegami.

Kolejną ważną zaletą Kolagenu Platinum jest to, że nie jest on przeznaczony wyłącznie do profilaktyki leczniczej. Spore zastosowanie ma także w użytku codziennym, np. jako podkład pod makijaż, po oczyszczaniu skóry lub w celu zadbania o swój wygląd.

Jeżeli Twoim problemem są nawracające uczulenia, nasilające się po zastosowaniu produktów, które zwalczają wyżej wymienione schorzenia, możesz być już spokojny. Nasze kosmetyki nie wywołują jakichkolwiek reakcji alergicznych!
Produkt Kolagen Platinum nie posiada barwników i sztucznych aromatów.

Kolagen Naturalny PLATINUM – Unikalna Formuła Q 5-26. Produkt występuje w postaci białego, hypoalergicznego żelu. Zalecany jest przede wszystkim do kosmetyki całej twarzy (również pod oczy) i dekoltu, a także innych partii ciała, gdzie skóra jest bardzo delikatna.

Preparat ma bardzo szerokie spektrum oddziaływania, sprzyjając odbudowie włókien kolagenowych.

Regularnie stosowany Kolagen Naturalny likwiduje lub zmniejsza:

 • objawy starzenia się skóry
 • zmiany naczyniowe typu:
  • pajączki
  • rozszerzone naczynka
  • nadmierne rumieńce i zaczerwienienia,
 • trądzik pospolity i różowaty
 • zaczerwienienia
 • wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe:
  • piegi
  • przebarwienia
  • plamy starcze i posłoneczne

Ponadto, na skutek stosowania preparatu:

 • skóra jest bardziej elastyczna i jędrna
 • zwężają się rozszerzone pory
 • zmarszczki i blizny zostają wygładzone

Kolagen ten jest też skuteczny:

 • w zabiegach rewitalizujących cerę dojrzałą
 • po zabiegach chirurgii plastycznej
 • w nieinwazyjnym liftingu twarzy

Zaleca się stosowanie go również:

 • po oczyszczaniu mechanicznym cery
 • po opalaniu, solarium
 • jako podkład pod maseczki i makijaż.

Stosowany regularnie Kolagen Naturalny może zastąpić wiele kosmetyków używanych na co dzień.

Na jeden zabieg do całej twarzy i dekoltu zużywa się go nie więcej niż 0,3ml, a więc, przy stosowaniu 2-3 razy dziennie, a więc:

opakowanie 50ml wystarcza na ok. 1,5 miesiąca.
opakowanie 100ml wystarcza na ok. 3 miesiące.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek aromatów chemicznych czy barwników. Tworzą go wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu alergików, uczulonych na setki składników kremów, odżywek oraz żeli, preparat ten będzie jedynym możliwym do pielęgnacji skóry twarzy.

Sposób używania:

Stosować na dokładnie umytą i koniecznie wilgotną skórę. Nakładamy bardzo cienką warstwę preparatu i delikatnie wklepujemy, zgodnie z układem mięśni. Nie można tego robić po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem zawierającym alkohol, mleczkiem czy innym produktem o odczynie kwaśnym, gdyż kolagen “zetnie się”. Dlatego do kosmetyki twarzy zalecana jest linia kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego.

Po wchłonięciu się Kolagenu, czyli po ok. 8-10 minutach, chcąc uniknąć uczucia napięcia skóry, można wklepać delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, pamiętając jednak, że w żadnym razie nie może on zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów czy retinolu. Można to sprawdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z wyżej wymienionych składników, sprawi, iż kolagen straci swoje właściwości, a więc stosowanie w tym czasie preparatu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

W przypadku, gdy chcemy jednak nałożyć krem, balsam czy olejek zawierający w swym składzie, np. retinol, trzeba odczekać ok. 60 minut od nałożenia Kolagenu Naturalnego. Po tym czasie można aplikować kosmetyki, które nam odpowiadają bez groźby utraty pełnego działania kolagenu.

Przechowywanie:

Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C. Najlepszym miejscem dla kolagenu są pomieszczenia suche, wentylowane, gdzie temperatura nie przekracza 18 – 22°C. Hydrat Kolagenu Naturalnego najlepiej trzymać w oryginalnym opakowaniu styropianowym.

Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.