Kolagen Naturalny

Centrum Kolagenu Kalisz

Kolagen Graphite

Kolagen Graphite to kosmetyk z naturalnym kolagenem, przeznaczony do pielęgnacji włosów, paznokci i stwardniałej skóry ciała.

Dzięki wielu właściwościom Kolagen Graphite ma spore zastosowanie wśród gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Klienci chwalą jego szybkie i efektowne działanie

Kolagen Graphite szczególnie polecany jest w pielęgnacji włosów i paznokci. Jest skuteczny zarówno w odbudowie zniszczonych włosów, jak i przy problemie z ich wypadaniem. Potrafi odbudować nawet najbardziej zniszczoną strukturę włosa, dlatego cieszy się popularnością wśród kobiet, które poddają swoje włosy codziennemu suszeniu i prostowaniu, farbowaniu lub trwałej ondulacji.

Kolagen Graphite zaleca się używać po lecie, kiedy włosy są osłabione przez silne działanie słońca i morskiej wody. Produkt zapewnia 100 % regeneracji zniszczonego włosa.

Kolagen Graphite cieszy się skutecznością u osób z wypadającymi włosami. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, a każdy kto przez niego przechodził, wie jaki jest uciążliwy. Efekt można dostrzec już po miesiącu, pod warunkiem, że będzie stosowany regularnie – w innymi wypadku zmiany nie będą zadowalające.

Kuracja Kolagenem Graphite jest też skuteczna w pielęgnacji dłoni i paznokci. Nawilża, poprawia wygląd zniszczonych dłoni, likwiduje przebarwienia, zmienia kolor skóry oraz odbudowuje zniszczoną płytkę paznokcia.

Skuteczność Kolagenu Graphite jest gwarantowana jedynie przy regularnym stosowaniu!

Kolagen Naturalny Graphite – Unikalna Formuła Q 5-26. Preparat ma postać szarego żelu, a zalecany jest przede wszystkim jako środek do pielęgnacji włosów, paznokci oraz do kąpieli. Ponadto można go stosować w kuracji stawów, a także do pielęgnowania stwardniałej skóry.

Preparat ma bardzo szerokie spektrum oddziaływania, sprzyjając odbudowie włókien kolagenowych.

Oferowany kolagen jest bardzo wydajny. Na jeden zabieg, np. na włosy, zużywamy go nie więcej niż 0,3ml. Przy stosowaniu 2-3 razy dziennie:
opakowanie 50ml,  wystarcza na ok. 1,5 miesiąca
opakowanie 100ml,  wystarcza na ok. 3 miesiące
opakowanie 200ml,  wystarcza na ok. 6 miesiący

Sposób używania:

W przypadku zabiegu na włosy, kolagen można nakładać jako maskę (wówczas żel wmasowuje się w skórę głowy i pozostawia na świeżo umytych włosach przez ok. 20 minut, a następnie spłukuje. Preparat ten można również pozostawić na włosach bez spłukiwania.

Drugą metodą pielęgnacji włosów kolagenem jest stosowanie płukanki z roztworu rozpuszczonego w ciepłej wodzie kolagenu.

Pielęgnacja dłoni: należy wmasowywać żel kilka razy dziennie w skórę dłoni, natomiast na płytkę paznokcia można aplikować kolagen bez żadnych ograniczeń.

Aby uniknąć uczucia napięcia skóry, po wchłonięciu Kolagenu, czyli po ok. 8-10 minutach, można zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, pamiętając jednak, że w żadnym razie nie może on zawierać: kwasów owocowych, cynku, ceramidów czy retinolu. Można to sprawdzić w składzie każdego produktu, którego się używa.

Nakładanie kremu, który będzie zawierał jeden z wyżej wymienionych składników, sprawi, iż kolagen straci swoje właściwości, a więc stosowanie w tym czasie preparatu nie przyniesie dla skóry pożądanych efektów.

W związku z powyższym, do zabiegów kosmetycznych zalecana jest linia kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego.

W przypadku, gdy chcemy jednak nałożyć krem, balsam czy olejek zawierający w swym składzie, np. retinol, trzeba odczekać ok. 60 minut od nałożenia Kolagenu Naturalnego. Po tym czasie można aplikować kosmetyki, które nam odpowiadają bez groźby utraty pełnego działania kolagenu.

Przechowywanie:

Uwaga! Kolagen zachowuje nienaruszoną strukturę białkową i biologiczną aktywność wyłącznie w przedziale temp. 5-28° C.

Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.