Kolagen Naturalny

Centrum Kolagenu Kalisz

Kapsułki COLVITA

Nie istnieje na świecie bardziej zaawansowana biotechnologicznie kapsułka, działająca przeciwko starzeniu się skóry i deficytowi kolagenu w tkankach.  Colvita to kapsułki kolagenowe, suplement diety i nutrikosmetyk w jednym. Ma bardzo szerokie spektrum oddziaływania.

Wszystkie składniki Colvity mają łatwo przyswajalne połączenia organiczne. Preparat, podobnie jak kosmetyki z kolagenem, pomaga odbudować kolagen ustrojowy w całym ciele. Colvita sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, spowalnia proces starzenia tkanek, poprawia stan włosów i paznokci, pomaga odzyskać sprawność po wypadkach i różnych urazach, dodaje siły osobom wykonującym ćwiczenia siłowe.

 

Kapsułki Colvita szczególnie polecane są w celu:

  • nawilżenia skóry
  • pozbycia się trądziku
  • wzmocnienia włosów i paznokci
  • zniwelowania rozstępów i cellulitu
  • dostarczenia białka organizmowi
  • zmniejszenia wagi
  • leczenia ran i zmniejszenia blizn

Nasz produkt ma tak szerokie spektrum oddziaływania, dzięki różnorodnym składnikom. Zażywając Colvitę nie musisz jednak rezygnować z innych suplementów.

Kapsułki Colvita okazały się doskonałym rozwiązaniem w walce ze złym samopoczuciem i ciągłym zmęczeniem. Są one w stanie całkowicie zapobiec uczuciu senności, doskonale radzą sobie ze stresem i dodają potrzebnej energii. Dotleniają organy i komórki, co skutkuje poprawą zdrowia, a co za tym idzie – również samopoczucia.

Colvita to także produkt wspomagający odchudzanie. W porównaniu z innymi preparatami jest w 100 % bezpieczny, ponieważ składa się wyłącznie z naturalnych składników. Działanie kolagenu polega na wypełnianiu żołądka i wspomaganiu metabolizmu tłuszczów. Dodatkowo Colvita pielęgnuje twarz, regeneruje tkanki, wzmacnia włosy i paznokcie.

Colvita to suplement diety, dzięki któremu zmiany w swoim wyglądzie, zauważysz już po dwóch miesiącach stosowania. Takich efektów nie zagwarantuje Ci żaden inny produkt!

Suplement diety oraz nutrikosmetyk COLVITA to:
kolagen, który działa od wewnątrz organizmu,
unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E (octan D-alfa-tokoferylu),
całkiem nowa możliwość zadbania o tkanki zbudowane z kolagenu,
pochodna wielkiego odkrycia biotechnologii polskiej, którym było wyekstrahowanie do postaci hydratu – naturalnego, czystego kolagenu pozyskanego z rybich skór,
ukoronowanie prac nad grupą produktów opracowanych na bazie rybiego kolagenu, który “zatrzymuje czas” skutecznie przeciwdziałając starzeniu.

COLVITA produkowana jest przede wszystkim z liofilizowanego, trzeciorzędowego rybiego kolagenu. Podobna budową do spirali DNA, ale funkcjonująca w przestrzeni zewnątrzkomórkowej potrójna helisa kolagenowa jest nośnikiem informacji o zasobach aminokwasowych kręgowców. Zwłaszcza, gdy równowaga ta zostanie zachwiana, wysycenie macierzy pozakomórkowej produktami rozpadu potrójnej helisy ma niezwykle pozytywny wpływ na przywrócenie bilansu metabolicznego białka.

COLVITA:

Nawilża głębsze warstwy skóry,
Pielęgnuje skórę od wewnątrz, dzięki czemu jest ona sprężysta, gładka i jedwabista,
Bardzo poprawia kondycję skóry, paznokci i włosów,
Stosowany regularnie spowalnia procesy starzenia się tkanek,
Regeneruje struktury tkanki łącznej właściwej, kostnej, chrzęstnej, a także struktury kolagenowe włosów i gałki ocznej,
Wskazany dla aktywnych osób, które spalają białko w treningu budującym masę mięśniową czy w pracy fizycznej,
Wskazany również dla rehabilitantów, po mechanicznych urazach stawów i narządów ruchu.

COLVITA została opracowana zgodnie z wytycznymi określonymi przez dietetyków, dermatologów i immunologów w zakresie:
doboru składników aktywnych i ich dawek,
techniki liofilizacji białek pochodzenia rybiego,
stałej weryfikacji jakości surowców,
przeprowadzonych ankiet na temat skuteczności.

Po dwóch miesiącach systematycznego stosowania obserwuje się pierwsze objawy działania COLVITY w postaci wzmocnienia włosów i tkanek podtrzymujących skórę, dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna i nawilżona.

Po 4-6 miesiącach suplementacji należy spodziewać się efektów, które niemożliwe są tu do opisania, gdyż mogłoby to być poczytane za reklamę COLVITY jako leku, którym ona nie jest.

W opinii specjalistów oraz dotychczasowych konsumentów COLVITA:
pielęgnuje od wewnątrz skórę właściwą, zapobiegając ucieczce wody z jej głębokich warstw,
zatrzymuje procesy marszczenia się skóry,
poprawia stan paznokci, włosów oraz matrycy kostnej,
likwiduje część problemów, jakie stwarza skóra sucha,
oddziałuje na wiele zmian organicznych i wykazuje liczne właściwości rewitalizujące,
wspomaga odchudzanie.

STOSOWANIE:

2 kapsułki dziennie, najlepiej tuż po lub w trakcie posiłku, z uwagi na obecność witaminy E, która rozpuszcza się wyłącznie w tłuszczach. Zaprzestać używania w wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Używać, jako suplement diety zróżnicowanej.

Należy pamiętać, że suplementacja COLVITĄ nie zastąpi zróżnicowanej diety, a nawet osobom regularnie wzbogacającym organizm suplementami nie jest ona zalecana jako jedyny preparat do zażywania. W procesie biotechnologicznym opracowywania COLVITY świadomie zrezygnowano z koncepcji “panaceum” i dodania do składu wielu substancji aktywnych, także wspomagających syntezę kolagenu (np. wit. C). Skupiono się na tym, by COLVITA była kapsułką unikalną oraz aby użytkownikom dać przede wszystkim silnie skoncentrowany i bioaktywny kolagen, a także niezbędną dawkę substancji aktywnych wspomagających jego syntezę.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kolagen trzeciorzędowy – najlepszy biowektor stymulacji aktywności chondrocytów i fibroblastów nie występuje zbyt często w naszej diecie, a nawet gdy zadbamy o odpowiednią jego ilość w pożywieniu, to i tak często jest pozbawiony jest wielu wartości, na skutek poddawania go obróbce termicznej. Kolagen spożywany w kapsułkach COLVITA pobudza odnowę komórkową i wydatnie przyspiesza eksfoliację i regenerację włókien kolagenowych. Zapewnia też kościom, skórze, włosom i paznokciom optymalne odżywienie. COLVITA, która jest wynikiem wyjątkowego połączenia rewitalizujących składników, wspomaga suplementację od wewnątrz najważniejszej tkanki ludzkiego organizmu – tkanki łącznej.